ROLETY

Venkovní roleta je tvořena plochou navzájem propojených lamel (tzv.         ) vodícími lištami a boxem. Navíjí se ručně pomocí pružiny nebo elektromotoru do horního Alu boxu s navíjecím hřídelem.
Vedení pancíře je zajišt
ěno Alu bočními vodícími lištami. Pancíř je zakončen spodní lištou s pryžovým těsněním, lišta může být uzamykatelná. Roletu je možno vybavit integrovanou navíjecí sítí proti hmyzu.

pancíř
Provedení pro dodatečnou montáž - viditelný box.                 .
Horní viditelný Alu box je dodáván ve 3 tvarových modifikacích a velikostech dle zakrývaného otvoru. V 9 základních barvách s možností jakékoli barvy RAL. Boční Alu vodící lišty jsou dodávány ve dvou tvarových modifikacích a 9 základních barvách a s možností jakékoli barvy RAL.


Provedení pro zabudování pod omítku - do zaomítacího boxu
Provedení pro zbudování pod omítku do samonosného roletového překladu HELUZ. Roletový překlad je nutno zabudovat již do hrubé stavby spolu s bočními vodícími lištami. Boční Alu vodící lišty jsou ukryté pod omítkou, nebo jsou viditelné. Možnosti ovládání jsou podobné pro všechny typy před okenních rolet. Podomítkový Alu box je dodáván ve velikostech dle zakrývaného otvoru se spodní revizní klapkou pro montáž a demontáž pancíře.

DOMEX s r.o.
Sekaninova 403
Hradec Králové
500 11
tel: 495 545 016
domex-hk@domex-hk.cz
MAPA STRÁNEK
Fasádní SCREENY
SKRYTÉ SÍTĚ
látkové roletky
OTVÍRAVÉ SÍTĚ